İZMİR YANGIN KAPILARI

İZMİR YANGIN KAPILARI

İZMİR YANGIN KAPILARI olarak Yangın kapıları, istenmeyen bir afet anında ateş, is, duman gibi ağır maddelerden kaynaklı gaz ve maddelerin diğer tarafa ulaşmasını engellemek amacıyla yapılan özel yapım kapılardır. Bu tür yangın kapıları farklı yapı ve özellikte oldukları için aynı oranda ve miktarda duman, ısı ve ateş geçişini engellememektedir. Isıya ve ateşe karşı olan dayanıklılıkları farklıdır. Yangın kapıları aynı zamanda bu tür afetler sırasında insanların ve diğer canlıların hızlı bir biçimde dış alana tahliyesini sağlayan yapılardır. Yapımında da genel olarak metal malzemeler kullanılır. Şayet siz de İzmir civarında yaşıyorsanız ve binanız için İZMİR YANGIN KAPILARI hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

Yangın Kapılarının Özellikleri

Yangın kapıları, istenmeyen bir afet anında ateş, is, duman gibi ağır maddelerden kaynaklı gaz ve maddelerin diğer tarafa ulaşmasını engellemek amacıyla yapılan özel yapım kapılardır. Bu tür yangın kapıları farklı yapı ve özellikte oldukları için aynı oranda ve miktarda duman, ısı ve ateş geçişini engellememektedir. Isıya ve ateşe karşı olan dayanıklılıkları farklıdır. Yangın kapıları aynı zamanda bu tür afetler sırasında insanların ve diğer canlıların hızlı bir biçimde dış alana tahliyesini sağlayan yapılardır. Yapımında da genel olarak metal malzemeler kullanılır. İzmir civarında yaşıyorsanız sahip olacağınız İZMİR YANGIN KAPILARI  belirli özelliklerde ve kalitede olmalıdır.

Yangın kapıları genel olarak afet esnasında alevlerin ortalama 30 ile 120 dakika arasında dayanabilen, uzun süre duman sızdırmayan ve bu sayede canlıların duman zehirlenmesi yaşamasını engelleyen yapılırdır. Çeşitli yasal düzenlemelerde, yönetmeliklerde, bu tür kapılar hakkında geniş düzenlemelere sahiptir. Sizler de İZMİR YANGIN KAPILARI  hakkında ayrıntılı ve güvenilir bilgi almak istiyorsanız İzmir ve civarında yangın kapısı hizmeti veren firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yangın Kapıları Nerelerde Kullanılır?

Yangın kapılarının genel olarak nerelerde zorunlu olarak kullanılacağı yasal düzenlemelerle beraber belirlenmiştir. iş merkezleri, okul, fabrika, otel, yüksek katlı apartmanlar, alış veriş merkezleri gibi alanları sıralamak mümkündür. Zaten bu tür binalar çeşitli yönetmeliklerde yangın gibi istenmeyen afetlere karşı önlem olarak çeşitli görev ve sorumluluklara sahip yapılardır..

Yangın Kapıları Fiyatları

Yangın kapıları zorunlu bir şekilde kullanılan ve özellik ile acil çıkışlar için kullanılan kapılardır. bu sebep ile sağlam olması ve açılış icabı ile kolay olması önemlidir yangın kapıları için fiyat almak isteyen müşterilerimize iletişim sayfamızdan destek verebiliriz.